Верещук: Завтра фракція "Слуга народу" збереться на засідання – може бути присутній президент

Ірина Верещук

Засідання фракції відбудеться ввечері, після засідання Ради

16 липня фракція "Слуга народу" збереться на засідання, на якому може бути присутній президент України Володимир Зеленський. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України Ірина Верещук.

"Мені відомо також (те, що я читала у чаті, я можу зараз сказати), що немає ніякого уже кандидата (на посаду голови НБУ, – ред.), який затверджений, про це не відомо нікому… Завтра, дійсно, буде засідання фракції. На ній, дійсно, може бути президент, у тому числі. Але у нас і мало бути засідання фракції, і воно стосується кандидата на керівництво НБУ, а отже, якщо ми поєднаємо і, дійсно, обговоримо питання праймеріз, – чому б і ні? Бо це останній тиждень, люди йдуть у відпустки, люди їдуть по округах. Ми маємо визначитись, і це, я вважаю, той високий час. Отже, я не бачу тут ніяких проблем, що президент скаже, як він скаже, я це неодноразово говорила, що він скаже, і ми будемо приймати рішення", - сказала Верещук.

За словами народної депутатки, засідання фракції відбудеться ввечері, після засідання Ради.

Новини за темою: У п'ятницю може відбутися позачергове засідання ВРУ щодо призначення нового голови НБУ, – Дубінський

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на посаду голови Національного банку України розглядають кандидатуру одного з народних депутатів із фракції.Loading...