Венедіктова заявила, що не порушувала законів при переїзді у резиденцію в Пущі-Водиці

Генпрокурор Ірина Венедіктова Українська правда

Генпрокурорка вирішила якомога скоріш з'їхати з президентської резиденції

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова вважає, що під час переїзду у президентську резиденцію у Пущі-Водиці вона законів не порушувала, а також заявила, що планує звідти з'їхати. Про це вона написала у своєму Facebook

За її словами, переїзд до резиденції був тимчасовим заходом через певні причини, зокрема, міркування безпеки. 

"Я ні секунди не сумніваюся у собі – ніяких законів я не порушувала: ні юридичних, ні законів моралі та честі. Почувши про те, що представники громадянського суспільства і журналісти зацікавилися темою мого проживання у цьому будинку, я негайно направила відповідні запити у відповідні органи влади з метою прояснити ситуацію і об'єктивно розібратися в ній. Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій і тому подібне. Упевнена, в найближчий час будуть проведені необхідні службові перевірки та, таким чином, отримані відповіді на поставлені питання.

Якщо виявиться, що в питанні формування орендної плати не все так однозначно і вона могла бути встановлена на більш високому рівні, я негайно сама за своєю особистою ініціативою внесу необхідну доплату, щоб не залишити навіть тіні сумніву в цьому чутливому для суспільства питанні", - зазначила генпрокурорка. 

Також Венедіктова розуміла, що перебування у резиденції буде тимчасовим та вже вона запланувала з’їхати звідти.

"Ну і наостанок. Я прийняла рішення якомога скоріш переїхати. Сподіваюся, що мені вистачить декілька днів, щоб здійснити цей переїзд. Немає ніякого права генеральний прокурор країни своєю поведінкою змусити когось мати сумніви у порядності прийнятих рішень", - підкреслила вона.

Новини за темою: Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедіктової - директором КП "Пуща-Водиця" Єгоровим

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про те, що генеральний прокурор України Ірина Венедіктова переїхала на державну дачу в Пущі-Водиці.

Loading...