Венедіктова уклала фіктивний договір щодо зруйнованої держдачі, а живе у шикарній президентській резиденції! – Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

У цій ситуації ідеться про корупційний злочин, який має розслідувати НАБУ, наголосив парламентар

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова уклала фіктивний договір щодо зруйнованої державної дачі, але насправді живе у шикарній президентській резиденції.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Парламентар зауважив, що в Україні, окрім державних дач для керівництва держави, є іще й державні резиденції. За його словами, на відміну від дач, у резиденціях можна проживати лише президенту, прем’єр-міністру і голові парламенту. Решті чиновників жити у резиденціях заборонено.

"У випадку з Венедіктовою – тут все просто. Генеральному прокурору захотілося жити в шикарній резиденції президента країни, і вона туди оселилася. Вона туди оселилася за відсутності будь-яких для цього законних підстав. А щоб приховати ось цю свою операцію, скажімо так, вона уклала фіктивний договір на саме державну дачу, зруйновану дачу, в якій багато років вже ніхто не живе і найближчим часом жити не буде. Уклавши цей фіктивний договір, вона продовжувала жити і платити як за державну дачу близько 50 тисяч гривень, фактично проживаючи в резиденції президента вартістю 163 тисячі гривень. Але розуміючи, що скоює злочин, спробувала легалізувати свої дії якраз тим, що переконала або примусила керівника Кабміну підписати для неї, для генпрокурора, окрему постанову, закриту постанову, яку ніхто ніколи не бачив, неопубліковану ніде, постанову, що дозволяє їй проживати в цій самій державній резиденції. Після цього генеральний прокурор переуклала договір оренди, вказавши в ньому вже фактичне місце проживання – державну резиденцію, але занизивши орендну плату більш як на 100 тисяч гривень", – наголосив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Кузьмін: Корупційний скандал із Венедіктовою може стати початком імпічменту Зеленського

Парламентар зауважив, що у цій ситуації ідеться про корупційний злочин, який має розслідувати НАБУ.

Ренат Кузьмін також зауважив, що цинізм і лицемірство полягає у тому, що президент України Володимир Зеленський у передвиборчих гаслах використовував тези про те, що державні дачі потрібно віддати дітям. Нині ж, каже парламентар, на території комплексу державних дач і справді поселили дітей-сиріт, але живуть вони у наметах.

Як повідомляли, днями стало відомо про те, що генеральний прокурор України Ірина Венедіктова переїхала на державну дачу в Пущі-Водиці.

Читайте також: "Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедіктової – директором КП "Пуща-Водиця" Єгоровим".