Венедіктова розповіла, коли підпише підозру Порошенку

Ірина Венедіктова

УНІАН

Також генпрокурор зазначила, що правоохоронцям необхідно провести певні процесуальні дії

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що підпише п'ятому президенту України Петру Порошенку підозру, коли будуть законні підстави. Про це вона заявила в ефірі телеканалу "Україна 24", передає УНН.

"Венедіктова підпише, коли будуть законні підстави", - зазначила генпрокурор.

Вона зазначила, що правоохоронцям необхідно провести певні процесуальні дії.

"Для того, щоб їх провести, свідок має з'являтися, тому тут питання процесу. Наш кримінально-процесуальний кодекс написаний таким чином, що наші слідчі дії, досудове розслідування, і потім судові процеси можуть бути дуже-дуже довгими. Тому мені здається, що правоохоронці мають виконувати свою роботу, але нам потрібно написати новий кримінально-процесуальний кодекс. Тому що з таким кримінально-процесуальним кодексом нам важко кудись добігати", - розповіла Венедіктова.

Нагадаємо, 29 травня Порошенко знову не з'явився на допит, який мав проходити у Державному бюро розслідувань.

22 травня, колишнього президента України Петра Порошенка терміново викликали в ДБР на допит як свідка.

Порошенко мав з'явитися на допит 26 травня, однак експрезидент України до ДБР не прийшов, а замість допиту він відвідав виставку картин, з приводу яких його й викликали в Держбюро.

У той же день співробітники ДБР вручили повістку в руки дружині Петра Порошенка Марині про повторний виклик його на допит.

Згодом стало відомо, що Порошенко попросив музей влаштувати виставку картин після того, як дізнався, що ДБР викликало його на допит.

 
Loading...