Венедіктова провела оперативну нараду з ДБР: Дала два місяці на коригування роботи

Серед недоліків у роботі ДБР: відсутність системного викриття злочинних вертикалей, низька кількість проваджень, переданих до суду, та недостатній рівень відшкодування встановлених збитків

Вчора, 26 жовтня, в Офісі генерального прокурора відбулася спільна нарада керівництва відомства та Державного бюро розслідувань. Генпрокурор Ірина Венедіктова заслухала в. о. директора ДБР Олексія Сухачова та його заступників щодо результатів роботи за 9 місяців. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Згідно з повідомленням, генеральний прокурор наголосила, що існує низка недоліків у роботі бюро, серед яких - низька кількість проваджень, переданих до суду, з обвинувальним актом, недостатній рівень відшкодування встановлених збитків, які завдані кримінальними корупційними правопорушеннями, а також відсутність системного викриття злочинних вертикалей.

"Стосовно вашої підслідності, ви мусите проводити системну роботу з викриття злочинних схем, де є правоохоронці, які "кришують" цілі галузі. Потрібно блокувати корупційні вертикалі знизу до верху. Це системні болі і хвороби держави. Треба працювати і давати реалізації. Кожного дня ви отримуєте зарплату не заради процесу, а заради результату. Також повинно бути реальне відшкодування встановлених збитків. Ви - той орган, який має системно і методично займатися всім цим", - констатувала Ірина Венедіктова.

Крім того, генпрокурор поставила перед Державним бюро розслідувань завдання - за два місяці скоригувати роботу на вказаних напрямах і усунути виявлені недоліки.

Новини за темою: У ДБР з'явився новий в.о. директора: Що про нього відомо

Нагадаємо, Ірина Венедіктова також закликала НАБУ та САП активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності топкорупціонерів, як цього вимагає суспільство.Loading...