Венедіктова пояснила призначення Піскуна своїм радником

Чиновниця вважає колишнього генпрокурора досвідченим та ефективним радником

Святослав Піскун Скріншот відео

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що призначила своїм радником Святослава Піскуна через його досвід та ефективність. Про це вона повідомила у Фейсбук.

За словами Венедіктової, досвід – найцінніше, що має людина. Чиновниця вважає Святослава Піскуна ефективним радником, оскільки він є людиною, що "десятиліттями в професії, залишається соціально активною та за нею ідуть колективи".

Крім того, генпрокурор відреагувала на поради стосовно її кадрової політики. "Я безмежно вдячна всім "реформаторам" і "активістам" за поради і бачення моїх заступників і радників з новими обличчями - мабуть, їх треба брати відразу ж з пологових будинків", – іронізувала Венедіктова.

Відомо, що 30 липня чиновниця призначила своїм позаштатним радником Святослава Піскуна. 61-річний чоловік тричі обіймав посаду генпрокурора з 2002 по 2007 роки: за часів президентства Леоніда Кучми та Віктора Ющенка.

Новини за темою: Венедіктова представила нового керівника прокуратури міста Києва

Раніше повідомлялося, що в середу, 29 липня, генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила Офісу Генерального прокурора свого першого заступника Романа Говду. Напередодні посадовець був заступником та виконував обов’язки прокурора міста Києва.

Loading...