Венедіктова не підписує підозру Юрченку, бо у матеріалах ще є свідчення щонайменше щодо трьох нардепів, – Мосійчук

Ігор Мосійчук. Фото: УНІАН

Корупція перейшла "слугам народу", констатував колишній нардеп

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова не підписує підозру народному депутату від "Слуги народу" Олександру Юрченку, оскільки у матеріалах ще є свідчення щонайменше щодо трьох чинних нардепів.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик пояснив, чому генеральний прокурор не підписує підозру щодо нардепа від монобільшості Юрченка, якого підозрюють у причетності до корупційного скандалу.

"У матеріалах НАБУ, які не оприлюднюються, є матеріали щодо депутата Олександра Юрченка, який зараз майже "підвішений" вже під слідством. Так от, чому не підписує Венедіктова підозру? Бо там у матеріалах є свідчення ще, як мінімум, на трьох чинних народних депутатів. Більше того, там у матеріалах є моменти розмов, де обговорюється, що їм виплачуються гроші у конвертах у парламенті як додаток до зарплати. Оці знамениті 5, 10, 15 тисяч", – заявив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Корупційний скандал у монобільшості: У "Слузі народу" розповіли, як нардеп Юрченко фракцію покидав

Політик резюмував, що корупція з часів колишнього президента України Віктора Януковича мутувала у часи п’ятого президента Петра Порошенка і перелаштувалася під нього, а після того, як Порошенко пішов, вона перейшла "слугам народу".

Нагадаємо, народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Юрченко виходить із монобільшості через повідомлення про його причетність до корупційних правопорушень.

Згодом стало відомо, що суд взяв під арешт з можливістю внесення застави 1 млн 552 грн Івана Фіщенка, якого підозрюють в хабарництві у змові з нардепом "Слуги народу" Олександром Юрченком.

Loading...