Великдень у новому форматі цьогоріч – це справжній прояв любові до ближнього, - Зеленський

Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

На святкування Великодня західного обряду та Вербної неділі до храмів прийшли 126 тис. українців порівняно з 3 млн торік

На традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо питань боротьби з коронавірусом обговорили відзначення Великодніх свят в умовах карантину, передає пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, на святкування Великодня західного обряду (12 квітня, - ред.) та Вербної неділі до храмів прийшли приблизно 126 тис. українців порівняно з майже 3 млн людей у минулому році. Водночас за порушення карантинних умов під час богослужінь Національна поліція склала адміністративні протоколи у семи областях.

"Ці цифри показують, що багато священнослужителів і прихожан усвідомлюють страшну небезпеку, яку становить епідемія коронавірусу. Щодня у нас заражаються вже не десятки, а сотні. І зібрання, натовпи на Великодні свята – прямий шлях захворіти самому й заразити близьких. Тому Великдень у новому форматі цьогоріч – це справжній прояв любові до ближнього", – зазначив голова держави.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента заявили, що лише 3% українців збираються відвідати церкву на Великдень, а більшість підтримує ідею проведення богослужіння в режимі онлайн.

Loading...