Вчорашнє звернення Порошенка – жахлива машина часу, яка повернула нас у 2015-2019 роки, – Бужанський

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

Порошенко має відповісти перед генпрокурором по кожному епізоду

Вчорашнє звернення Порошенка щодо "плівок Деркача"  – це жахлива машина часу, яка повернула нас у 2015-2019 роки.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Підсумовуючи рік президентства Володимира Зеленського, Максим Бужанський зауважив, що українці вже рік живуть у країні з багатьма проблемами, проте у країні вільній.

"Так, є ще багато питань, але ми дихаємо здоровим повітрям. Ми більше не чуємо цей відчай про зраду, не чуємо про ворогів та агентів Кремля на кожному кроці, ми більше не чуємо про Росію. Ми говоримо про Україну! Ми постійно сперечаємося по цьому питанню. Ми знаходимо вірні і невірні рішення, але це рішення по нашій країні. Не по чужій", – сказав Максим Бужанський.

Однак вчора, додав нардеп, виступ Порошенка щодо так званих "плівок Деркача", переніс країну у минуле.

Новини за темою: "Плівки Порошенка" направлені проти чинного президента Зеленського, – Геннадій Москаль

"Ті, хто вчора чув заяву Порошенка, це якась жахлива машина часу, яка повертає нас назад у 2015-2019 роки. Ти слухаєш це і божеволієш. Ці нескінченні зрадники змусили його підняти тарифи на 25% вище, ніж просив МВФ! Коли він торгує нашою країною, за нашою спиною, змінюючи коаліцію на прокурора, розповідаючи, яка фракція отримує американські гроші і виконує обов’язки, а яка не виконує. Мені абсолютно все одно, нарізали ці плівки вздовж чи впоперек, нехай відповідає перед прокурором по кожному епізоду, щоби ми ще раз всі побачили, що було у нас за спиною. Це, можливо, допоможе нам правильно вибрати, що повинно бути у майбутньому", – заявив Максим Бужанський.

Новини за темою: Чи посадить Зеленський у в'язницю Порошенка через записи розміну генпрокурора на кредит США від Байдена?

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов попереднього президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Згодом колишній президент України повідомив у своєму Facebook, що розпочате Офісом генерального прокурора розслідування про можливий вплив віцепрезидента США Джозефа Байдена на нього є частиною спецоперації Кремля проти України.

Loading...