Вчора Україну продали за безцінь: Експерт про кредитну угоду між Україною та ЄС

Владислав Мулик

riafan.ru

Ратифікувавши новий Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом, влада віддала державні підприємства та правосуддя у руки "компрадорам"

Вчора деякі товариші, які нам насправді не товариші, продали за безцінь український суверенітет.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Володимир Мулик.

Експерт зауважив, що українське суспільство сьогодні розшароване зовнішніми гравцями для того, щоби воно втратило зміст. За його словами, саме тому народний депутат  України від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін пропонує сформулювати нову національну ідею України.   

Ба більше, додав експерт, Кузьмін був одним із перших, хто почав формулювати цю національну ідею, а також запропонував громадянам сформулювати її змісти.  

"Він це зробив задовго до того, як вчора деякі товариші, які нам не товариші, фактично продали український суверенітет, продали за безцінь. І тут ціна вже не має абсолютно ніякого значення", – підкреслив Володимир Мулик, додавши, що має на увазі вчорашнє голосування у ВРУ щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу.  

Новини за темою: Кузьмін: Зовнішнє управління - це сучасна форма рабства і звільнитися від нього - наша задача

"Це те, про що почав Кузьмін говорити за місяць до цього. Він бив набат, повідомляв суспільство, що не можна продавати таким чином Батьківщину", – зауважив експерт.

Окрім цього він звернув увагу на те, що, ратифікувавши новий Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом, влада віддала державні підприємства та правосуддя у руки "компрадорам".  

"Це вже, вибачайте, форма рабства. Тепер ніякий суддя не зможе звільнити маленького українського раба. Тепер ми навіть суд віддали. Ось про що говорив Кузьмін", – підкреслив Володимир Мулик.

Нагадаємо, на засіданні 25 серпня Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент Володимир Зеленський разом зі своїми "слугами" за 1,2 млрд євро продав іноземцям залишки української незалежності.

Loading...