Вчора у ВРУ було зареєстровано його картку для голосувань, - Зеленський про інфікування Шахова

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Колеги Шахова голосували замість нардепа

Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію з народним депутатом Сергієм Шаховим, у якого тест на коронавірус показав позитивний результат. Відеозвернення глави держави 18 березня опублікували на офіційній сторінці ОП

За словами Зеленського, напередодні, 17 березня, у системі Рада була зареєстрована персональна картка Шахова для голосувань. Цей факт свідчить про те, що колеги нардепа голосували замість нього. 

Новини за темою: Депутати "Голосу", які контактували з інфікованим коронавірусом Шаховим, перейдуть на самоізоляцію

"Не можу не сказати стосовно народного депутата України пана Шахова. На жаль, його тест на коронавірус показав позитивний результат. Пана Шахова ізольовано. Вчора у системі Ради була зареєстрована його персональна картка для голосувань. Його колеги "кнопкодавили", на жаль, та на щастя депутата Шахова не було у залі засідань Верховної Ради України", — наголосив Зеленський. 

Водночас глава держави повідомив, що вже було встановлено повний список осіб, з якими депутат контактував останнім часом. За словами Зеленського, ці особи пройдуть швидкий тест на коронавірус.

Нагадаємо, 18 березня народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов підтвердив, що заразився на коронавірусну інфекцію.

Loading...