Василь Німченко: Президент і його команда бояться, що КСУ визнає неконституційним закон про відкриття ринку землі, тому вдалися до саботажу

Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

Президент і його команда бояться, що КСУ визнає неконституційним закон про відкриття ринку землі, тому вдалися до саботажу. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко, передає пресслужба партії.

Подаємо тест його заяви дослівно.

Є загально відомим той факт, що 29 вересня 2020 року о 10:00 відбулося засідання Конституційного Суду України, на якому мав початися без перебільшення історичний судовий процес за зверненням Політичної партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" щодо пролобійованого владою закону №552-IX ‒ так званого закону про відкриття ринку землі як для резидентів України, так і для іноземних юридичних осіб.

"Опозиційна платформа ‒ За життя", захищаючи інтереси Українського народу, вже наполягла і відстояла недопустимість продажу і передання у власність іноземцям та кредиторам землі в обсязі 200 тис. гектарів у одні руки з 1 жовтня 2020 року.

Тож інформую народ України: судовий процес щодо розгляду закону про продаж землі відкладено Конституційним Судом України на невизначений час фактично через саботаж з боку команди Президента України. Представники глави держави, діючи за змовою, плюндруючи конституційні принципи та норми законів України, відмовилися з’явитися до Суду і, не навівши жодної поважної причини неявки, поставили КСУ перед фактом прямого впливу на ухвалення рішення.

Запрошення з’явитися до КСУ проігнорували народний депутат, представник Президента України в Конституційному Суді України Веніславський Ф. В. та уповноважений Президента України із земельних питань Лещенко Р. М.

Таке ганебне явище ‒ плюндрування конституційної юрисдикції держави ‒ в історії конституційної юстиції України вперше.

Ці обставини засвідчують унеможливлення в подальшому критики діяльності КСУ щодо зволікання з розглядом справ і не лише підтверджують неповагу з боку глави держави та його команди до конституційної юстиції України, а й указують на "планомірність" дій антиконституційних "реформаторів" на кшталт Саакашвілі, який заявляв про наміри ліквідувати КСУ як суб’єкт юрисдикції.

Незважаючи на все це, "Опозиційна платформа ‒ За життя" плекає великі надії на те, що КСУ залишиться на платформі за життя конституційної юрисдикції і зробить свій внесок у забезпечення верховенства Конституції України.