Василь Німченко: Медведчук запропонував обмежити виплати всім чиновникам і депутатам 10 мінімальними зарплатами

Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

Голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук запропонував обмежити виплати всім посадовим особам держави ‒ розмір цих виплат не має перевищувати 10 мінімальних заробітних плат. Про це сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради народний депутат України Василь Німченко, передає пресслужба політсили.

"Відбувається тотальна приватизація: земля, промисловість, засоби і сировинна база. Йдеться про приватизацію держави. Ми розколоті за національною ознакою. Ми не такі вже й далекі від розпаду держави. Продаж землі ‒ це злочин", ‒ зазначив Василь Німченко, відповідаючи на запитання журналістів.

І додав: "Я краще не скажу, ніж сказав лідер нашої політичної сили, яка зайшла із законопроєктом до парламенту для того, щоб ухвалити і уніфікувати систему оплати праці чиновників. Тому було запропоновано визначати розмір заробітної плати чиновників усіх рівнів рангів і посадових осіб від влади, зважаючи на оплату праці, розмір якої не має перевищувати 10 мінімальних заробітних плат".

Як раніше заявляв голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук, його політсила вже подала відповідні законодавчі акти до Верховної Ради.

"Ми запропонували проєкт постанови, яким забороняємо змінювати заробітну плату і змінювати базу, тобто підвищення прожиткового мінімуму. Тому що прожитковий мінімум сьогодні 2 061 гривня, а за фактом має бути не менше 4 000. І якщо буде таке щастя для людей, то народні депутати зроблять собі зарплати більше 100 000 гривень", ‒ зазначив Медведчук.

Нагадаємо, члени фракції "Опозиційна платформа ‒ За життя" заявили, що ініціатива нової української влади щодо збільшення заробітних плат міністрам і народним депутатам ‒ це не що інше, як злочин проти українського народу.

Loading...