live

ВАКС зобов'язав НАБУ відкрити справу проти ексміністра Омеляна

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян Автор: Дубонос Микита

Суддя вирішив лише частково задовольнити скарги

Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро України відкрити справу проти ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна, його заступника, державного секретаря відомства, а також топ-посадовців нинішнього складу Мінінфраструктури за доведення до банкрутства Бердянського порту. Про це повідомила пресслужба ВАКС.

Так, за версією заявника, Омелян та вищезазначені особи довели ДП "Бердянський морський торговельний порт" до банкрутства через зловживання владою, службовими підробками, грубим порушенням законодавства про працю та невиконанням судового рішення.

Також, заявник просив суд визнати протиправною бездіяльність детектива НАБУ щодо внесення відомостей про кримінальне правопорушення до єдиного реєстру досудових рішень, а також зобов’язати детектива НАБУ невідкладно розпочати досудове розслідування та внести до ЄРДР відомості за кожним окремо вказаним у заяві кримінальним правопорушенням і відносно кожної службової особи окремо.

Однак, суддя вирішив лише частково задовольнити скарги. Зокрема, суд дійшов висновку, що відомості, які містяться у заяві ГО "Бердянський антикорупційний центр", дійсно не були внесені до ЄРДР та дослідженні у межах досудового розслідування кримінального провадження.

Новини за темою: Суд продовжує досліджувати докази у справі Омеляна

Нагадаємо, раніше начальнику адміністрації Бердянського морського порту повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало державі збитків на майже 2,5 млн гривень.

Loading...