ВАКС продовжив запобіжний захід Гримчаку

Юрій Гримчак

Цілодобовий арешт продовжили до 13 квітня

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

"Сьогодні, 13 лютого, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора щодо продовження запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту ексзаступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Також підозрюваному продовжено строк дії обов'язків на два місяці, тобто до 13 квітня 2020 року включно", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 серпня 2019 року в будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака пройшли обшуки. Самого Гримчака і його "помічника" затримали за підозрою у вимаганні 1,1 млн доларів хабара. Чоловіки попалися на гарячому під час одержання частини коштів у розмірі 480 тисяч доларів.

Наступного дня Гримчаку та його "помічнику" оголосили про підозру.

29 листопада 2019 року стало відомо, що суд не задовільнив апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду щодо обрання запобіжного заходу Юрієві Гримчаку.

15 січня Апеляційна палата ВАКС залишила Гримчака під вартою.

30 січня ексзаступника міністра з питань окупованих територій Юрія Гримчака звільнено з-під варти.

Loading...