Вакарчук вдруге складає мандат нардепа

Святослав Вакарчук Українська правда

Нардеп сьогодні зареєстрував відповідну заяву

Народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про складання мандату народного депутата. Про це він повідомив на брифінгу, який транслювала пресслужба "Голосу" у Facebook.

"Сьогодні я зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України. Вона зареєстрована і, сподіваюся, найближчим часом отримає свій належний розгляд. Разом із тим, хочу наголосити, що це рішення ніяким чином не означає, що я припиняю свою політичну діяльність або, не дай Бог, припиняю свою діяльність у партії "Голос". Ми є і будемо однією командою. У нас попереду грандіозні плани", - сказав Вакарчук.

Обґрунтовуючи своє рішення Вакарчук зазначив, що вважає свою місію частково виконаною: привів фракцію у парламент. Однак тепер її завершено. В його подальших планах – освітній проєкт.

Святослав Вакарчук двічі був народним депутатом, VI та IX скликань. У 2007 році на позачергових виборах до Ради Вакарчук був 15 номером у списку "Нашої України - Народної самооборони", отримав депутатський мандат, але за рік добровільно склав повноваження.

Новини за темою: Вакарчук подав декларацію: Чотири авто, рояль і близько 3,7 млн доходу

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України порушила кримінальне виробництво проти народного депутата Святослава Вакарчука.

Раніше повідомлялося, що Святослав Вакарчук залишив посаду голови політичної партії "Голос". На його місце було обрано нову голову — Кіру Рудик.

Loading...