Вакарчук став баластом, "Голосу" потрібен ребрендинг, – Карасьов

Вадим Карасьов Фото - скріншот

Бо цю політичну силу очікує доля "Самопомочі", каже політолог

Куратори і спонсори партії "Голос" побачили, що можна пролетіти на майбутніх виборах, притім не лише на місцевих, а й парламентських, тому вирішили, що треба щось робити.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог прокоментував інформацію про складання депутатських повноважень нардепом від "Голосу" Святославом Вакарчуком.

Новини за темою: Стало відомо, хто займе місце Вакарчука у Верховній Раді

"Ми бачимо, що провальний проєкт, що його чекає доля "Самопомічі", теж, до речі, із Західної України. Я думаю, що тут питання не у Вакарчуку – комфортно було йому чи некомфортно… Якщо проєкт зростає, рейтинг, то можна далі поводити себе так, як поводив, але куратори і спонсори цього проєкту "засуетились". Чому? Тому що можна пролетіти на майбутніх виборах. Про місцеві я вже не кажу, а пролетіти на парламентських виборах. Ви ж бачили – чотири партії тільки за опитуваннями потрапляють у нову Верховну Раду. З непарламентських партій партія Шарія випереджає на 2%, удвічі "Голос" і таке інше. І тут треба щось робити. Робити треба ребрендинг, тому що Славко Вакарчук вже став тягарем, баластом", – заявив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Вакарчуку проплатили за участь у виборах, він представляв групу Сороса в парламенті, – Кива

Нагадаємо, 11 червня народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про складання повноважень народного депутата.

Раніше Святослав Вакарчук залишив посаду голови політичної партії "Голос". На його місце було обрано нову голову — Кіру Рудик.Loading...