Вакарчук донині отримує депутатську зарплату, порушуючи низку нормативних актів, – Качура

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

І не лише він, а й кілька його помічників, зазначив Олександр Качура

Колишній народний депутат Святослав Вакарчук донині отримує депутатську зарплату, порушуючи низку нормативних актів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Гість студії повідомив, що скерував депутатський запит, оскільки Святослав Вакарчук донині отримує депутатську зарплату.

Новини за темою: Нардепи від "Голосу" повинні скласти повноваження вслід за Вакарчуком, – Мусій

"При цьому здійснює господарську діяльність, при цьому порушує низку нормативних актів і є злочинцем. Тому НАБУ, НАЗК, якщо ви нас бачите, будь ласка, зверніть увагу на пана Вакарчука. У мене скоро буде відповідь офіційна від Апарату Верховної Ради, що не тільки він, а ще кілька його помічників отримують зарплату донині", – сказав Олександр Качура.

Як повідомляли, 11 червня Святослав Вакарчук заявив, що вже вдруге збирається скласти мандат народного депутата, а відповідну заяву вже зареєстрував у Раді. 

Однак парламентарі не проголосували за припинення повноважень нардепа. Після чого Вакарчук відповів, що у зв'язку з цим йому доведеться застосувати формальну процедуру, що передбачена законом. 

26 червня на позачерговому з'їзді партії "Голосу" делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Як повідомляли, при цьому Вакарчук надалі залишиться активним членом партії, а до фракції "Голосу" приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку. До слова, з'їзд ухвалив рішення стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата Вакарчука в зв'язку з його виходом з парламентської фракції "Голосу".

Loading...