Вадим Рабінович: Криза загострюється через те, що сьогодні "голі королі" у владі

Вадим Рабінович

Криза в Україні загострюється. І головною причиною цього є те, що сьогодні при владі перебувають "голі королі". Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "112 Україна", повідомила пресслужба партії.

"Я б з величезним задоволенням сказав, що наш уряд "взяв голову в руки" і змінив щось в економіці, так і взагалі в країні. Але, на превеликий жаль, нічого подібного не відбувається. Більш того, криза тільки загострюється! Програма уряду провалилася, всі побачили, що сьогодні при владі перебувають "голі королі". І тепер ця влада намагається хоч щось розповісти народу, хоча б "проскочити" голосування за "план Кабміну"...", - заявив політик.

Суть же цієї вистави, на його думку, полягає в наступному: "Влада хоче, щоб народні депутати проголосували за програму уряду, і отримати в зв'язку з цим індульгенцію для Кабміну - рік цей уряд продовжить займатися єрессю!"

Розкритикував Вадим Рабінович і заяви влади, що сьогодні бюджет наповнюється.

"Це сказати могла тільки та людина, яка не звіряє надходженя до державної скарбниці. Але я, на відміну від представників влади, оперую цифрами. І можу сказати, що вже з 1 червня уряд збирається підвищувати ціну на газ для населення. Якщо порівняти ціни на газ у світі і в Україні, то можна прийти до висновку, що, наприклад, європейці, зарплати яких на 200-300% вище, платять за газ менше нас. Митниця надходжень не дає, податкова - теж. Можливо, влада хоче щось продати? Вони ж нам говорили про масову приватизацію...", - нагадав народний депутат.

"Якщо коротко: уряд "шмигалів" не здатний вивести нас з кризи з кількох причин: по-перше, у них немає ані професійної, ані інтелектуальної можливості це зробити. По-друге, вони зрозуміли що вони - тимчасові виконавці. Підтвердження тому - історія з призначенням тимчасового глави Національної служби здоров'я, якому довірили 100 млрд грн. Ще приклади - на "атомку" призначили тимчасового, на всі державні підприємства теж призначили тимчасових... А чому ви не призначаєте людей? Всюди наглядові ради складаються з іноземців і тимчасових менеджерів. Ось все, що ми сьогодні спостерігаємо!" - звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

В контексті цього політик повідомив, що він подав депутатський запит на ім'я прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, в якому звернув увагу на те, що є рішення суду щодо визнання СС "Галичина" нацистською організацією.

"Я також попросив Шмигаля дати мені графік знесення пам'ятників злочинцям з СС "Галичина", які поставили в останні чотири роки на західній Україні. Тому що пам'ятники Жукову і Ватутіну зносили, а злочинців звеличували! Тепер надайте мені графік знесення і список пам'ятників фашистським посіпакам! А якщо Шмигаль не відреагує належним чином, то піде до суду", - пообіцяв Вадим Рабінович.