Вадим Рабінович хоче знати, як влада бореться з нацистами

Вадим Рабінович Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович направив на ім'я прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля депутатське звернення. Про це повідомляє пресслужба політсили.

Парламентарій вимагає від глави уряду надати йому інформацію про кількість знесених (демонтованих) пам'ятників (пам'ятних знаків, написів тощо), присвячених подіям, пов'язаним з діяльністю 14 гренадерської дивізії військ СС "Галичина" (1-ї Української дивізії УНА), з дня набрання чинності Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

У своєму депутатському запиті Вадим Рабінович також вимагає від Дениса Шмигаля надати йому інформацію про кількість знесених (демонтованих) пам'ятників (пам'ятних знаків, написів тощо) із символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму з дня набрання чинності Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Крім того, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від прем'єр-міністра надати йому інформацію про заплановані урядом України заходи (програми) на 2020 рік із реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" в частині засудження націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборони пропаганди його символіки.

Текст депутатського звернення Вадима Рабіновича публікуємо без скорочень і правок:

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"