В Європарламенті застерегли українську владу від політичного переслідування опонентів

Фото з відкритих джерел

За словами євродепутатів, нинішні спроби переслідування політичних опонентів створюють ризик відкату демократії

Група депутатів Європарламенту застерегла українську владу від політичного переслідування опонентів. Про це пише "Європейська правда".

"Нас турбують постійні спроби зловживання українською судовою системою для політично мотивованого переслідування політичних опонентів...

Нинішні спроби переслідування політичних опонентів створюють ризик відкату демократії, що відповідає інтересам третіх сторін, які прагнуть поставити під загрозу євроінтеграційні реформи в Україні", - йдеться в заяві.

За словами євродепутатів, вони визнають прагнення України до більш глибокої інтеграції з ЄС на політичному, економічному, міжособистісному рівнях і так далі.

"Ми очікуємо, що судова система України буде незалежна, вільна від політичного впливу і відповідатиме основоположним принципам демократії", – наголосили євродепутати.

Новини за темою: У Європарламенті будуть "пильно стежити" за справою Порошенка

Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка Ілля Новіков заявив, що Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом політичного переслідування його підзахисного. Loading...