В уряді розробляється план введення більш жорсткого карантину, проте жодних дат немає, – Шмигаль

Українська правда

Прем'єр запевняє, що посилення обмежень – це "план Б"

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в уряді розробляється план введення більш жорсткого карантину, проте він є "планом Б", і жодної дати посилення обмежень наразі немає. Про це очільник уряду повідомив у Фейсбук.

За словами Шмигаля, в уряді розпочали публічне обговорення щодо ймовірного посилення карантину. "Стосовно введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється, але це — "план Б", якщо не спрацює "карантин вихідного дня". Ми почали публічне обговорення цього "плану Б", аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу", – написав він.

Зокрема, прем’єр-міністр заявив про проведені зустрічі з міськими головами, Радою церков та представниками бізнесу, а також консультації з епідеміологами та інфекціоністами. Водночас урядовець запевняє, що для міських голів розсилається опитування щодо того, які протиепідемічні правила та обмеження вони вбачають оптимальними.

"Все це ми робимо зараз, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Хочу ще раз наголосити: жодної дати щодо введення більш жорсткого карантину зараз немає", – висловився Шмигаль.

Новини за темою: В Офісі президента заявили, що поки рано говорити про "новорічний локдаун"

Нагадаємо, від сьогодні, 21 листопада, в Україні почали штрафувати громадян за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок. Закон напередодні було опубліковано у парламентській газеті "Голос України".

Loading...