В уряді постановили забезпечити 4G-Інтернетом 95% території України до 2024 року

Урядовий портал

У квітні "Інтертелеком" має розпочати розвивати власну мережу

Уряд ухвалив рішення про перерозподіл частот у діапазонах 800-900 МГц, який має покращити доступ до мобільного Інтернету та полегшить операторам процес побудови мереж 4G.

Це сталося під час засідання уряду, повідомляється на офіційному Telegram-каналі прем'єр-міністра Гончарука.

Як йдеться у повідомленні, завдяки перерозподілу частот у перших числах березня оператори оновлять свої ліцензії, а це означає, що у квітні свою мережу почне розвивати оператор Інтертелеком, а у липні – мобільні оператори великої трійки.

Новини за темою: Зеленський приїде до Ради, щоб обговорити законопроєкт про ринок землі, - ЗМІ

В уряді зазначають, що це доможе зберегти швидкі темпи на шляху до забезпечення 4G 95% території України.

"Таким чином, ми збережемо гарні темпи у досягненні цілі уряду – забезпечити до 2024-го року 95% покриття транспортної інфраструктури, населених пунктів та їхніх соціальних об’єктів доступом до високошвидкісного інтернету", - стверджують в уряді.

Також говориться про те, що згодом українці зможуть повноцінно користуватися перевагами цифрового світу, зокрема у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії.

"Уряд зробив ще один крок до покриття 4G-Інтернетом 95% території України", - підсумували в уряді.

Нагадаємо, сьогодні, 5 лютого, відбувається засідання уряду. Під час нього було вже було вирішено спростити умови отримання кредитів для "малих" фермерів.

Новини за темою: У Раді скасували закон про стройовий статут Збройних сил України

Також Кабінет міністрів ухвалив рішення про розширення переліку пільгових категорій дітей, яким держава надасть допомогу для оздоровлення та відпочинку.

Loading...