live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

В уряді пояснили, в яких випадках можна перетнути закриті блокпости на Донбасі

Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Прикордонники вже неодноразово приймали відповідні рішення з повідомленням Мінреінтеграції

Перетнути закриті КПВВ на Донбасі можна в разі гуманітарної ситуації. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

"Коли ми різко закрили КПВВ, то наступної ж доби внесли правки, передбачивши можливість перетину КПВВ у разі гуманітарної ситуації: командування ООС і начальство прикордонної служби можуть прийняти рішення і в індивідуальному порядку пропустити", - розповів Резніков.

На прикладі КПВВ у Херсонській області міністр пояснив, що прикордонники вже неодноразово приймали відповідні рішення з повідомленням Мінреінтеграції щодо пропуску громадян.

"У нас були випадки, коли писали громадські правозахисні організації щодо людей, які не можуть в'їхати: у когось стояло питання термінового лікування, у когось - возз'єднання сім'ї, дитина не зареєстрована, а мама зареєстрована на місці - все це вирішувалося. Хвіртка зачинилася швидко, але можливість відкрити її в конкретному випадку і була, і є", - додав Резніков.

Новини за темою: Росія залишається учасником конфлікту на Донбасі, - Резніков

Раніше Олексій Резніков повідомив, що влада так званої "ЛДНР" приховує від населення реальну ситуацію з коронавірусом.

Loading...