live

"В уряді немає дизайнерів": Як у "Слузі народу" пояснили видатки на звіт Гончарука

Олександр Качура Фото - скріншот

Раніше витрачалися мільйони, а зараз – 80 тисяч, каже нардеп Качура

Попередні уряди замовляли послуг на мільйони гривень, а зараз чинний уряд залучив компанію на тендері для того, щоб вона зробила відповідний дизайн, бо у Кабінеті міністрів немає такої посади, як "дизайнер", який розробляв би відповідні матеріали.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Політолог Олексій Якубін поцікавився у представника монобільшості, чим можна пояснити видатки з державного бюджету у сумі 84 тисячі гривень на презентацію досягнень прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко додала, що у штаті Кабміну – 900 осіб.

Олександр Качура заявив, що така практика не є новою і що попередні уряди замовляли послуги на мільйони гривень.

"Я погоджуюся, що, можливо, треба буде тут розібратися з тим, чому саме у цього підприємця замовили. Це по-перше, а по-друге, що у Кабінеті міністрів немає такої посади "дизайнер", який розробляв би відповідні матеріали. То, значить, що у нас у будь-якому міністерстві замовляють послуги… Я тут не захищаю зараз конкретно Кабмін. Я кажу про те, що раніше на це витрачалися мільйони, а зараз – 80 тисяч. І ми говоримо про те, що український уряд залучив якусь компанію на тендері для того, щоб вона ці файли… зробила дизайн відповідний", – заявив Олександр Качура.

Новини за темою: Юрій Бойко про звіт уряду: Пів кіло макулатури та набір слоганів

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Качний звернув увагу на те, що серед 900 працівників немає ані дизайнерів, ані тих, хто може підготувати тези – а саме про видатки на підготовку тез ішлося у відповідному кошторисі.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України оприлюднив звіт про свою діяльність за 2019 рік.

Читайте також: "Звіт Кабміну за 2019 рік: Від зростання пенсій і зарплат до освітньої та медичної реформ".

Loading...