В "Укроборонпромі" заявили про припинення існування концерну в 2021 році

Юрій Гусєв

Фото з відкритих джерел

Новий очільник відомства анонсував створення холдингу "Оборонні системи України"

Новопризначений директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. Про це він повідомив під час брифінгу.

За словами Гусєва, замість концерну буде створено нові холдингові компанії. "Планується, що в наступному році "Укроборонпром" припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які будуть працювати за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків", – сказав Гусєв.

Зазначається, що в новий холдинг увійдуть компанії, які займатимуться авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, боєприпасами, радарними та морськими системами. Крім того, заплановане створення холдингу, котрий спеціалізуватиметься на авіабудуванні, аерокосмічних компонентах і космічних системах.

Водночас Гусєв додав, що це попередня концепція, яка ще потребує обговорення і затвердження.

Новини за темою: Зеленський призначив нового гендиректора "Укроборонпрому"

Нагадаємо, на початку жовтня державний концерн "Укроборонпром" підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено його ліквідацію. Тоді планувалося створити оборонний та аерокосмічний холдинги.

Loading...