В Україну вперше з візитом прибув міністр оборони Іраку

Під час візиту міністри України та Іраку підписали меморандум про взаєморозуміння

Візит міністра оборони Іраку до України Міністерство оборони України


В Україну з робочим візитом прибула делегація Міноборони Іраку. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Зазначається, що українська та іракська сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Ірак у сфері військового співробітництва.

Зокрема, підписання документу надасть можливість продовжити взаємовигідне співробітництво між оборонними відомствами обох країн, посилити партнерські відносини та забезпечити реалізацію проєктів у сферах, які становлять взаємовигідний інтерес.

У Міноборони додали, що це перший візит керівника оборонного відомства Іраку в Україну. За словами пресслужби, візит "підкреслює прагнення до розвитку всебічного співробітництва в оборонній сфері та має на меті визначення пріоритетних напрямів двосторонньої співпраці у військовій та військово-технічній сферах".

Новини за темою: У Міноборони ініціювали службове розслідування через "відкати" на масках для ЗСУ

Нагадаємо, в липні в Іраку обстріляли військову базу Ет-Таджі, на якій розташовуються американські та іракські військовослужбовці. Тоді на табір, який розміщено на півночі від Багдада, впали чотири реактивні ракети типу "Катюша".

Loading...