В Україні з’явилася нова гілка влади – посли G7, – політичний експерт

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман 112 Україна

В Україні  з’явилася нова гілка влади – посли G7, яка постійно щось нам радить.

Про це в ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.  

"У нас останнім часом з’явилася нова гілка влади. Вона називається "посли G7". Вони постійно нам щось радять: то згорнути машинобудівництво, то реагувати на це, то приймати банківський закон, то змінити члена правління Нацбанку і так далі. Якийсь такий новий орган", – заявив політичний експерт й додав, що на цей орган варто було б звернути увагу юристам. 

Новини за темою: Чому Україна потрапила під тотальне зовнішнє управління США?

Окрім цього Кацман заявив, що досягнення Україною миру не залежить від будь-яких зовнішніх впливів. За його словами, це перш за все прагнення самої владної команди.

"Цього місяця були опубліковані всі соціологічні опитуванні, які тільки могли провести соціологічні компанії. Всі показали майже одинакові результати. Там є цікаві деталі – серед тих, хто втратив довіру, в тому числі до президента та його політичної сили, переважна більшість тих людей, які хочуть миру. Мирні обіцянки президента Зеленського "закінчити війну", "стати вироком Порошенку", вони розчаровують найбільше саме в частині пошуку миру. Це треба розуміти "партії зелених" та самому президентові. Потрібно розуміти, що ця "Ахіллесова п’ята" тягне їхній рейтинг все нижче і нижче", – додав Володимир Кацман.

Новини за темою: Медведчук – Зеленському: На Донбасі продовжують гинути люди, ви повинні досягти миру

Нагадаємо, співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив, що зовнішнє управління несе загрозу Україні як незалежній державі.

Політик підкреслив, що влада повинна виходити з інтересів країни та її громадян, а не сліпо виконувати вказівки кредиторів.