Держкомтелерадіо заборонило ввезення ще трьох дитячих книжок із РФ

Держкомтелерадіо заборонило ввезення трьох дитячих книг до України Фото з відкритих джерел

У відомстві стверджують, що у виданнях возвеличують російську державну символіку та міць її Збройних сил

Держаний комітет з питань телерадіомовлення заборонив ввезення до України трьох дитячих книжок з Росії. Про це повідомляє пресслужба комітету.

Мова про заборону ввезення книг "Транспорт" серії "Развиваем малыша", "Копилка бесценных знаний: Изобретения, факты, открытия" та "А почему небо голубое?".  

Як вважає Держкомтелерадіо, у дитячій книзі "Транспорт" серії "Развиваем малыша" дітей знайомлять із російським танком та комуністичною символікою. У другій книзі "А почему небо голубое?" дітям пропонують пізнавати світ крізь призму реалій, міфів та символів східного сусіда. У третій – "Копилка бесценных знаний: Изобретения, факты, открытия" розділ про освоєння космосу за часів СРСР ілюструють державним прапором РФ, "що вводить в оману дітей і приписує Росії чужі заслуги", – наголосили у відомстві.

Окрім цього, Держкомтелерадіо заборонило ввозити в Україну ще 13 книг, де нібито йдеться про нав’язування російської ідеології та комунізму, а також у розпалюванні релігійної ворожнечі.

Як відомо, з травня 2017 року, Держкомтелерадіо заборонило ввезення 271 книги з Росії, відповідно до постанови уряду.

Новини за темою: Російському телеведучому Корчевнікову заборонено в'їзд до України на три роки

Раніше повідомлялося, що Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну 54 книг з РФ. У відомстві розгледіли ознаки пропаганди.Loading...