В Україні вперше за 29 років замовлять будівництво трьох вітчизняних літаків

Ан-178 — український близькомагістральний транспортний літак з турбореактивними двигунами. Розроблений київським ДП "Антонов" на базі пасажирського Ан-158 (Ан-148-200) wikipedia.org

Контракт про держзамовлення планують підписати Міноброни та ДП "Антонов"

Міністерство оборони України та ДП "Антонов" планують підписати контракт стосовно будівництва трьох літаків Ан-178. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв’ю "Радіо Свобода".

За словами Уруського, таке замовлення – перше за часи незалежності нашої держави. "Вперше за 29 років ми маємо держзамовлення на будівництво нових вітчизняних літаків. За часи незалежності України ми жодного разу не замовляли нові літаки", – висловився чиновник.

Крім того, Уруський додав, що наразі заплановані ремонт бронетанкової техніки, а також закупівля артилерійських систем.

Довідка

Ан-178 – український близькомагістральний транспортний літак з турбореактивними двигунами, який було розроблено київським ДП "Антонов" на базі пасажирського Ан-158. Створення повітряного судна розпочалося в 2010 році, а свій перший політ Ан-178 здійснив у травні 2015 року.

Новини за темою: Суд арештував ще 44 російських літаки, що літали в окупований Крим

Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони України в перший раз провело закупівлю військових товарів через Агенцію НАТО з підтримки і постачання. Такий крок дозволить українським виробникам брати участь у тендерах НАТО.

Loading...