В Україні в тестовому режимі запустили електронний сервіс "Е-малятко"

Наразі скористатися послугою можна у Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі

Під час презентації сервісу Олексій Гончарук привітав батьків Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у п'ятницю, 14 лютого, в одному зі столичних пологових будинків презентував електронний сервіс "Е-малятко", що значно полегшить турботи, пов'язані із народженням дитини, оскільки за 20 хвилин новоспечені батьки зможуть скористатися 10 державними послугами. Про це повідомляє Урядовий портал

"Якщо раніше потрібно було вистояти у чергах 11 інстанцій, подати 37 документів - зараз 15 хвилин та всього 1 заява просто в пологовому. Це зручно, швидко та доступно для всіх. Схожі сервіси в деяких країнах об'єднали тільки 3-5 послуг в 1. Ми перші, хто об'єднав одразу 10 послуг в одну", - зазначив Олексій Гончарук.

Під час презентації глава уряду привітав одну з молодих пар у пологовому будинку, які у День закоханих стали батьками, та вручив їм свідоцтво про народження дитини.

Як зазначається, "Е-малятко" запускають у тестовому режимі поступово по всій Україні — наразі ця послуга доступна у Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі. У столиці відсьогодні 14 пологових будинків приєдналися до проєкту. Також "Е-малятко" скоро з’явиться онлайн на порталі "Дія".

Нагадаємо, раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував три можливі варіанти дизайну електронного паспорта українця.Loading...