live

В Україні спростили ідентифікацію переселенців: Що потрібно знати

Укрінформ

Завдяки такому обміну інформацією буде здійснюватися державний контроль за додержанням вимог законодавства під час визначення права громадян на отримання виплат

Кабінет міністрів України спростив ідентифікацію переселенців. Уряд автоматизував обмін даними між Мінсоцполітики та Держприкордонслужбою. Про це повідомляється на "Урядовому порталі".

На засіданні 27 травня КМУ підтримав запровадження автоматизованого обміну інформацією між цими відомствами про громадян України, які перетинали державний кордон України або в’їжджали на тимчасово окуповані території/виїжджали з таких територій.

"Завдяки такому обміну інформацією буде здійснюватися державний контроль за додержанням вимог законодавства під час визначення права громадян на призначення (отримання) державних виплат, а також виявлення можливих зловживань або фактів надання недостовірних даних, що призводить до нецільового використання бюджетних коштів на зазначені цілі", - вказано у повідомленні.

Постанова передбачає, що обмін даними здійснюватиметься через систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів у порядку визначеному законодавством, а до підключення до таких систем - у порядку, визначеному спільним рішенням цих органів.

Нагадаємо, раніше Зеленський підписав закон про особливості оформлення документів жителям зони ООС та переселенцям.

Loading...