live

В Україні розроблять церемонію почесного вшанування українських військових, які загинули за Батьківщину

Володимир Зеленський Офіс президента

План вшанування буде розроблений протягом цього тижня

Президент України Володимир Зеленський дав доручення профільним міністерствам розробити церемонії почесного вшанування українських військовослужбовців, які загинули захищаючи Україну. Про це гарант заявив під час представлення нового міністр оборони Андрія Тарана, повідомила пресслужба ОП.

Зокрема, президент наголосив на важливості вшанування бійців, загиблих на сході України.

"Наразі розробляється церемонія почесного вшанування кожного героя, який віддав своє життя за Батьківщину. Ми всі молимо Бога, щоб таких церемоній було якомога менше. Але поки що в нас триває війна, і пам’ять кожного, хто загинув заради України, буде вшанована належним чином", – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що впродовж тижня за участі нового міністра оборони, начальника Генерального штабу та Міністерства у справах ветеранів має бути розроблений такий план.

"Ми готові допомогти на майданчику Офісу Президента. Я особисто теж хочу займатися цією розробкою, щоб у кожному містечку, куди повертаються наші герої, ми не просто ставилися з повагою, а щоб це було на найвищому рівні, який існує у світі", – додав Зеленський.

Новини за темою: Посилення обороноздатності і захист людей у погонах: Зеленський назвав головні напрями роботи нового міністра оборони

Раніше президент України Володимир Зеленський представив нового міністра оборони Андрія Тарана.