Новини » Політика Читать эту новость на русском

В Україні перевірять можливий обхід блокування "ВКонтакте"

У МКІП шукають вирішення проблеми, якщо інформація про розблокування підтвердиться

pixabay.com

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив перевірити інформацію щодо забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакте", яка заявила, що обійшла блокування. Про це урядовець повідомив на пресконференції.

За словами Ткаченка, проблема протидії гібридній війні не зводиться лише до заборон, а має вирішуватися шляхом просвітництва та медіаграмотності. Також він стверджує, що в держави є стратегія боротьби з дезінформацією, проте не зазначив, у чому вона полягає.

Крім того, міністр заявив про обговорення цієї ситуації з РНБО. "Проблема проникнення дезінформації, яка йде з "ВКонтакте" чи російських телеканалів дійсно вагома. Ми кілька разів зустрічалися в РНБО з цього приводу, є план заходів. Сподіваюся, він буде реалізований", – сказав Ткаченко.

Водночас в уряді планують протидіяти обходу блокування зі сторони розробників російської соцмережі. "Стосовно "ВКонтакте". Я попросив сьогодні, як ми дізналися про цю інформацію, перевірити, чи насправді це реалістично, і що можна зробити, які рішення прийняти, щоб протидіяти цій історії", – висловився міністр МКІП.

Новини за темою: Зеленський схвалив продовження санкцій проти Mail.ru, "ВКонтакте" й "Одноклассники"

Нагадаємо, нещодавно розробники "ВКонтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні. За їхніми словами, вони поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому мережею тепер можна користуватися "без обмежень".

Loading...