live

В Україні незабаром може з'явитися міністр з питань оборонно-промислової політики

Посада пов'язана з реформуванням ДК "Укроборонпром"

Олексій Данілов УНІАН

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зауважив про доцільність запровадження в Україні посади віцепрем'єр-міністра - міністра з питань оборонно-промислової політики. Про це він заявив під час наради щодо розвитку авіаційної галузі України, повідомляє пресслужба РНБО. 

"На думку представників авіаційної галузі, Державний концерн "Укроборонпром" показав недостатню ефективність в управлінні державними авіаційними підприємствами, а поспішна корпоратизація окремих підприємств без урахування принципів державної військово-промислової політики може призвести до негативних наслідків. Важливим у цьому контексті є забезпечення підприємств державним замовленням, збереження трудових колективів та залучення інвестицій у новітні вітчизняні розробки", - йдеться у повідомленні.

За словами Данілова, в Україні доцільним є запровадження посади віцепрем'єр-міністра - міністра з питань оборонно-промислової політики.

Також секретар РНБО наголосив на необхідності розробки довгострокової державної авіаційної програми та забезпеченні вітчизняних підприємств державними замовленнями.

Новини за темою: "Укроборонпром" планує випускати бойові дрони разом з приватним бізнесом

Нагадаємо, нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час засідання робочої групи з питань безпеки водних ресурсів заявив, що в Україні існує загроза водного дефіциту.

Loading...