В цьому році Україна планує затвердити стратегію деокупації Криму, - представник президента

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич Укрінформ

Кориневич зазначив, що робоча група на базі Мінреінтеграції займається розробкою цієї стратегії

Вже в цьому році Україна планує затвердити стратегію деокупації Криму. Про це постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич розповів в інтерв'ю "Укрінформу".

За його словами, наразі відновлено процес із напрацювання цієї стратегії разом із співробітниками з Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та РНБО.

Новини за темою: Україна в ООН закликала РФ взяти відповідальність за дітей-сиріт у Криму

Разом з тим, робоча група на базі Мінреінтеграції, яку очолює віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков, займається розробкою цієї стратегії.

"Водночас слід розуміти, що окремі напрацювання з цього приводу існують у різних органах та міністерствах: МЗС пише проєкт своєї частини, у Мінреінтеграції є свій блок питань, у представництві президента - свій блок. І зараз треба все це звести воєдино", - розповів Кориневич.

Він вважає, що частина цієї стратегії має бути відкритою і публічною, втім велика її частина буде закритою і таємною, особливо та, що стосується безпекових питань.

Новини за темою: Резніков розповів, коли Україна відновить водопостачання в Крим

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що намагався підняти питання анексованого Криму на переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним. Проте РФ не хоче обговорювати це питання.

Loading...