У СБУ спростували заяву Гордона, що інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською були узгоджені зі спецслужбою

Дмитро Гордон під час інтерв'ю з Ігорем Гіркіним youtube.com

У відомстві повідомили, що вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби

Служба безпеки України заперечила, що інтерв’ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім "міністром оборони ДНР" Ігорем Гіркіним та колишнім прокурором Криму Наталею Поклонською були узгоджені зі спецслужбою. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона", - йдеться в повідомленні.

При цьому у відомстві додали, що вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацію території України та фактичного розв’язання війни на сході держави.

Зазначимо, раніше Гордон заявив, що останні його інтерв'ю були записані за сприяння українських спецслужб і будуть передані в Гаагу, де послужать матеріалами в справі про анексію Криму і військову агресію на Донбасі.

Новини за темою: Я не все розповіла: Поклонська прокоментувала своє інтерв'ю з Гордоном

Нагадаємо, напередодні відомий український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у колишнього ватажка незаконних збройних формувань на Донбасі Ігоря Гіркіна. У СБУ заявили, що обов'язково його вивчать.Loading...