В СБУ пропонують не допускати до виборів тих, хто співпрацює з Росією

Голова Служби безпеки України Іван Баканов

Главком

СБУ доведе до учасників виборчого процесу інформацію про кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства

Голова Служби безпеки України Іван Баканов пропонує не допускати до виборів громадян, які співпрацюють з Російською Федерацією. Також пропонує виключати з виборчих списків тих, хто має громадянство інших держав. Про це він заявив на нараді в ситуаційному центрі при Раді національної безпеки та оборони України, передає пресслужба РНБО.

"Необхідно законодавчо врегулювати неможливість включення до виборчих списків осіб, що співпрацюють з державою-агресором, а також осіб, які мають громадянство інших держав", - зазначив очільник СБУ.

Крім того, з профілактичною метою Служба безпеки доведе до всіх учасників виборчого процесу інформацію про кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства України.

Також, Іван Баканов закликав звернути окрему увагу на належне інформаційно-технічне забезпечення виборчого процесу, зокрема роботу системи "Місцеві вибори". За його словами, СБУ застосує додаткові засоби, щоб унеможливити будь-які спроби втручання у роботу автоматизованих систем Центральної виборчої комісії.

Новини за темою: Все, що треба знати про місцеві вибори в Україні за новим законодавством

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявив, що запропонував Верховній Раді розглянути юридичну сторону питання про вибори на Донбасі. Він запропонував розглянути питання щодо відповідності постанови Верховної Ради про призначення місцевих виборів Закону України.

Згодом, голова Верховної ради Дмитро Разумков підтвердив, що парламент отримав лист від очільника української делегації у ТКГ Леоніда Кравчука щодо юридичної сторони питання виборів на Донбасі. Він зауважив, що він є прибічником того, щоб вибори відбувалися по всій території України.

Loading...