В РФ різко відреагували на заклик Рєзнікова переглянути Мінський процес

Дмитро Козак. Фото: tass.ru

Всі переговори по Донбасу за п'ять років можуть стати "безрезультатними"

Заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак вимагає від вищого керівництва в Києві роз'яснень висловлювання заступника глави української делегації в контактній групі Олексія Резнікова про необхідність перегляду Мінських угод. Про це повідомляє ТАСС.

В іншому випадку, це може означати відмову України від усіх домовленостей і від переговорів по Донбасу. 

"Якщо найближчим часом ця заява буде підтверджена, не буде спростована тепер вже прем'єр-міністром або президентом України, то це дійсно означає вихід України з мінських угод, а отже, і з "мінського", і "нормандського" форматів переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі. Це ще й означає, що президент України повинен буде дезавуювати свій підпис піврічної давнини під підсумковим комюніке паризького саміту 9 грудня 2019 ", - сказав Козак.

За його словами, через подібні заяви "врегулювання конфлікту відсувається на невизначений час", а також робить всі переговори за п'ять років "безрезультатними".

Відзначаючи дії Москви в такій ситуації, Козак сказав: "Будемо чекати офіційних заяв і пропозицій України".

Нагадаємо, Олексій Резніков у статті для американського дослідницького центру з питань міжнародної політики Atlantic Council сказав, що Мінські угоди, підписані понад п'ять років тому, більше не відображають реалій на сході України.

Новини за темою: Вихід України з Мінських угод для всіх буде надзвичайною подією, - заступник глави АП РФ

Раніше в РФ заявили, що Донбас може повернутися до складу України на умовах децентралізації.Loading...