У РФ пригрозили постачанням зброї НЗФ на Донбас, якщо США нададуть гроші Україні

Незаконні збройні формування

Фото з відкритих джерел

Таке рішення аргументується "захистом людей"

Російська Федерація може розпочати офіційні поставки зброї незаконним збройним формуванням на Донбасі у разі виділення Сенатом США Україні 300 млн доларів на військову допомогу та стратегічну підтримку. Про це заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леонід Калашников, передає "Інтерфакс".

"Я вважаю, що виділення в США 300 млн доларів на військову допомогу Україні, навпаки, нам відкриває двері для того, щоб допомагати людям, по яких вони хочуть з цієї зброї стріляти, – "ДНР" і "ЛНР". В таких умовах ми маємо теж право постачати зброю в ці республіки офіційно", - сказав Калашников.

За словами парламентаря, якщо США будуть поставляти Україні летальну зброю, то РФ нічого не залишиться, окрім як "захистити людей з другого боку", якщо не військами, то "хоча б поставками зброї".

Новини за темою: Російські олігархи Ротенберги обходили американські санкції через придбання картин, - Сенат США

Нагадаємо, напередодні американські сенатори внесли законопроєкт про партнерство в галузі безпеки, який передбачає надання виплат Україні на військову допомогу та стратегічну підтримку.

Законопроєктом розраховані щорічні виплати Україні в розмірі 300 млн доларів. У документі йдеться про виділення військового фінансування, зокрема, надання летальної військової допомоги. Також сенатори пропонують виділяти 4 мільйони доларів на рік на підготовку українських офіцерів.

Loading...