В особі Третьякової бачимо реалізацію політики, спрямованої на зниження кількості українців, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Парламентар каже, що "соросята" хочуть позбутися від надмірної кількості людей

В особі Галини Третьякової видно конкретну реалізацію політики, спрямованої на зниження кількості українських громадян.

Про це у ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар прокоментував скандал, який розгорівся після оприлюднення відео із народною депутаткою від "Слуги народу" Галиною Третьяковою, яка заявила про те, що у безробітних народжуються "діти низької якості". На його думку, це продовження політики, яку здійснюють так звані соросята, що опинилися у парламенті, і яка спрямована на те, щоб з України виїхали якомога більше людей працездатного віку та поїхали у країни Європейського Союзу, де дефіцит робочих рук.

"А у нас, так би мовити, за результатом реформ, які відбувалися протягом 5 років, спостерігається профіцит робочої сили, тому що ми знищили свою промисловість, знищили свою легку, важку промисловість, машинобудування, космос, все знищили, залишили тільки аграрний бізнес і послуги і торгівлю, а стільки людей для цього не потрібно. Відповідно, є два напрямки, які реалізуються "соросятами" для того, щоб позбутися від надмірної кількості людей, тому що економіка не може прогодувати таку кількість голодних ротів. Це, власне, і пояснює, чому пані Третьякова наполягає на скороченні соціальних допомог. Немає грошей в бюджеті. Люди, які працюють, не платять стільки податків для того, щоб утримувати стільки безробітних або стільки дітей. Не будемо їм платити – з одного боку. А з іншого боку, зауважте, скорочуються умови або засоби захисту трудящих – Трудовий кодекс і профспілковий рух. Це ж все її Комітет з питань соціальної політики", – сказав Олександр Дубінський.

Новини за темою: Рева заявив про необхідність звільнення Третьякової з комітету ВР за антисоціальну політику

Парламентар наголосив: "У її особі ми з вами бачимо конкретну реалізацію політики, спрямованої на зниження кількості українських громадян. І це набагато страшніше її висловлювань, які вона допускає. Я вважаю, наприклад, що якщо пані Третьякова і повинна покинути пост голови Комітету з питань соціальної політики, то не через висловлювання, а саме через логіку і політику, яку вона реалізовує у своєму комітеті".

Нагадаємо, народна депутатка з фракції "Слуга народу", голова Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.

Додамо, голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що може піти у відставку тільки у випадку, якщо "закриється вікно можливостей".

Loading...