Відносини із західними партнерами для України дуже важливі, - Офіс президента

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк Фото з відкритих джерел

Михайло Подоляк наголосив, що відносини із Заходом дозволяють країні впевнено себе почувати у конкурентному глобальному світі

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відповів на намір заступника глави ОП Олега Татарова "просувати політику зменшення впливу зовнішнього управління в Україні". Він наголосив, що відносини із західними партнерами вкрай важливі для України, передає Укрінформ

"У нас відмінні стратегічні відносини з нашими західними партнерами, які дозволяють країні впевнено себе почувати у конкурентному глобальному світі. Для нас ці відносини вкрай важливі, що неодноразово публічно наголошував Президент Володимир Зеленський", - заявив Подоляк.

Водночас радник додав, що Олег Татаров останнім часом перебуває під серйозним і системним психологічним тиском. 

Новини за темою: Українці вийшли під посольство США з мітингом проти зовнішнього управління

"Причини цього зрозумілі. Подібний тиск, у тому числі й прямі агресивні пікети і мітинги під стінами ОПУ, спровокували трохи заплутані й двозначні заяви з боку Олега Юрійовича. Тому офіційно хочемо всіх запевнити в тому, що пан Татаров під терміном "зовнішні вказівки" мав на увазі не економічні відносини по лінії МВФ або Світовий банк, а тільки рольові ігри наших навколополітичних "бізнесменів", - пояснив Михайло Подоляк.

Нагадаємо, напередодні ввечері заступник глави Офісу президента Олег Татаров прокоментував акцію протесту поблизу ОП і заявив, що буде просувати політику зменшення впливу зовнішнього управління в Україні.

Loading...