В ОП розраховують на узгодження списків і визначення дати обміну утримуваними особами на найближчих засіданнях ТКГ

Глава Офісу президента Андрій Єрмак Фото з відкритих джерел

Протягом декількох тижнів зможуть визначитись із датою обміну, переконані у відомстві

Україна сподівається, що на найближчих засіданнях Тристоронньої контактної групи буде остаточно узгоджено список для взаємного звільнення осіб, незаконно утримуваних на непідконтрольних територіях Донбасу. Таке погодження можливе протягом кількох тижнів. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, передає пресслужба ОП.

"Ми сподіваємося, що на найближчих засіданнях Тристоронньої контактної групи буде остаточно погоджено списки щодо обміну. Ми сподіваємося, що протягом декількох тижнів зможемо говорити про конкретні дати щодо обміну", – наголосив Андрій Єрмак.

За його словами, Володимир Зеленський в останній розмові з Президентом РФ Володимиром Путіним ініціював обговорення звільнення 22 кримських татар, яких незаконно утримують в окупованому Криму.

"Також цей список вже передано російській стороні. І ми очікуємо, що це питання теж буде вирішено", – зауважив Андрій Єрмак.

Також, керівник Офісу Президента нагадав, що Володимир Зеленський звернувся з проханням звільнити кримського татарина Руслана Сулейманова, якого незаконно утримують у Криму, сина якого, на жаль, знайшли мертвим.

Новини за темою: Україна в екстреному порядку просить РФ обміняти одного із утримуваних осіб

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков пояснив, що черговий етап обміну утримуваними не відбувається через низку нестикувань і неузгодженостей у списках. 

Loading...