В ОП розповіли, як готують нардепів "Слуги народу" до телеефірів

Офіс президента

Фото з відкритих джерел

Експерт не став називати конкретні прізвища нардепів

Народних депутатів від "Слуги народу" до телеефірів готує радник з антикризових комунікацій Офісу президента Михайло Подоляк. Про це радник розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода".

За словами радника з антикризових комунікацій, він особисто отримує всю інформацію і напрацьовує тези для депутатів. При цьому він зазначив, що проводить особисті зустрічі з нардепами на актуальну тему, яка буде підійматися під час ефіру. 

"Вона (людина - ред.) приходить і каже - та я бачу, у чому в неї є проблема. Що вона розуміє, чого не розуміє, і тоді я намагаюся підказати. Якщо ти бачиш, що людина не потягне обговорення про енергетику, про конфлікт двох олігархів з державою - як ти її відправиш? Щоб що? Щоб вона про собак сказала: продавайте собак і платіть за електроенергію чи там за що платити треба?", - сказав Подоляк.

Наприкінці експерт зауважив, що готує "всіх" до ефірів, проте не став називати конкретні прізвища. 

Новини за темою: На виборах до Закарпатської облради та міськради Ужгорода лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя", - опитування

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура буде просити виключити його з фракції, якщо на місцях після місцевих виборів виникне коаліція "Слуги народу" з "Європейською солідарністю".

Loading...