live

В ООН закликали збільшити фінансову підтримку Україні

Офіційний прапор ООН

Також у своїй заяві вісім країн закликали світову спільноту підтримувати санкційний тиск на Росію

Вісім країн вважають, що міжнародній спільноті слід посилити фінансову допомогу Україні, аби підтримати населення на сході країни, яке перебуває у важкому гуманітарному стані. Про це пише "Укрінформ"

Про це йшлося у спільній заяві Естонії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії та Швеції, озвученій політичним директором МЗС Естонії Лембітом Уібо на засіданні Генеральної Асамблеї ООН під час розгляду питання "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України".

"Аби покращити ситуацію, ми закликаємо до безпечного, швидкого та безперешкодного доступу гуманітарної допомоги до регіону. Міжнародній спільноті варто тримати Україну високо у порядку денному й посилити нашу фінансову підтримку гуманітарного реагування на сході України", - зазначив Уібо.

Він закликав світову спільноту підтримувати санкційний тиск на Росію.

"Ми закликаємо Росію дотримуватися міжнародного права. Необхідно підтримувати тиск міжнародної спільноти на Росію, поки суверенітет України не буде повністю відновлено та закріплено, відповідно до міжнародного права. Нордично-балтійські країни залишаються непохитними у своїй підтримці України та її народу", - наголосив дипломат.

Нагадаємо, сьогодні Генасамблея ООН провела дебати стосовно територіальної цілісності України.

Як відомо, під час сьогоднішнього засідання вісім країн підтримали Україну в ООН та засудили агресію Росії.

Під час свого виступу глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що окуповані Донбас та Крим стали територією страху й терору.

Loading...