В Офісі президента запросили Джо Байдена до Києва

Офіс президента

Фото з відкритих джерел

За словами глави ОП, Україна та Сполучені Штати мають спільні цінності та прагнення

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак привітав кандидата від Демократичної партії Джо Байдена з перемогою на виборах президента США і запросив його до Києва. Про це Єрмак повідомив у Фейсбук.

За словами чиновника, Україну та США об’єднують спільні цінності. "Вітаю Джо Байдена та Камалу Гарріс із перемогою! Наші країни розділяє океан, втім нас нерозривно об’єднують спільні цінності та прагнення захищати та просувати свободу і демократію. Будемо раді бачити вас у Києві!", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Новини за темою: Трамп відреагував на перемогу Байдена на президентських виборах

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни.

Пізніше з перемогою на виборах президента США "демократа" Джо Байдена привітав і президент України Володимир Зеленський. За його словами, дружба двох країн стає лише міцнішою.

Loading...