Новини » Політика Читать эту новость на русском

В Офісі президента анонсували нову зустріч радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату"

Зустріч із послами країн "Великої сімки" Офіс президента

Відповідну заяву було зроблено під час зустрічі із послами G7

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час зустрічі з послами країн "Великої сімки" заявив, що найближчим часом буде проведено ще одну зустріч радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату". Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, спілкуючись із послами країн "Великої сімки", Єрмак розповів про результати перемовин у Берліні 11 вересня. Він також наголосив, що кожне досягнення, зокрема "режим тиші", який триває майже шість тижнів, стало можливим саме завдяки підтримці країн G7.

Новини за темою: У Росії заявили про відсутність підстав для зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

Як зазначається, Єрмак детально поінформував послів країн "Великої сімки" про позицію України на перемовинах, окресливши перебіг переговорного процесу. 

Він також зауважив, що було домовлено про проведення найближчим часом наступної зустрічі радників лідерів країн–учасниць "нормандського формату". 

Новини за темою: Нормандська зустріч та школа в умовах карантину: Рада викликає для звіту Резнікова та Шкарлета

Нагадаємо, у минулу п'ятницю, 11 вересня, в Берліні відбулася зустріч радників "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Німеччина, Франція). Її головним підсумком стало те, що учасникам переговорів вдалося домовитися про продовження "режиму тиші" на Донбасі.

Loading...