Офіс генпрокурора просить Білорусь тимчасово заарештувати затриманих "вагнерівців"

Фото з відкритих джерел

28 особам, з яких 9 громадян України, оголошено про підозру за фактом участі у терористичній організації

Офіс Генпрокурора поінформував компетентні органи Білорусі про наміри вимагати екстрадиції затриманих на її території учасників збройного конфлікту на сході України. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Офіс Генерального прокурора на підставі Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь із запитами про тимчасовий арешт осіб, які 29 липня були затримані правоохоронними органами цієї держави".

28 особам, з яких 9 громадян України, оголошено про підозру за фактом участі у терористичній організації (ст. 258-3 КК України).

Таким чином, українська сторона висловила намір вимагати видачі цих осіб в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконною участю у збройному конфлікті на Донбасі.

Новини за темою: Влада Білорусі пов'язує затримання "вагнерівців" зі справою блогера Сергія Тихановського

Нагадаємо, вночі 29 липня поблизу Мінська затримали 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Згодом у Білорусі встановили імена і прізвища затриманих, а письменник та екскомандир "ДНР" Захар Прилєпін упізнав в деяких з них колишніх бійців свого батальйону.Loading...