Про ігри за нашою спиною не йдеться: Кулеба про переговори Козака в Берліні

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Козака було запрошено до Берліну через відсутність прогресу у виконанні Мінських угод, стверджує очільник українського МЗС

Україна заздалегідь знала про візит заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака до Берліна. Про це в коментарі "РБК-Україна" повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Вочевидь, справа зрушить з місця, якщо буде конструктивна взаємність з боку Росії. Тому і знадобилася берлінська зустріч. До речі, саме за цією логікою мій німецький колега міністр Маас (голова МЗС Німеччини - ред.) зміг після моєї з ним розмови залучити до переговорів в "нормандському форматі" голову МЗС Росії Лаврова. Україна знала про цей візит Козака заздалегідь і знатиме про те, як він пройшов. У нас з партнерами діє правило - ми нічого не вирішуємо за спиною один одного. Тому ні про які ігри за нашою спиною не йдеться", - розповів Кулеба.

Міністр пояснив, що Козака було запрошено до Берліну через відсутність прогресу у виконанні Мінських угод, а також у зв'язку з активним підходом української сторони, яка пропонує нові ініціативи, зокрема, підвищити рівень представництва Тристоронньої контактної групи.

Новини за темою: Іншої Росії в нас немає, нам треба з нею вести діалог: Кулеба прокоментував зустріч "нормандської четвірки"

Нагадаємо, напередодні заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що в Берліні відбулися додаткові консультації стосовно врегулювання конфлікту на Донбасі. Представників України на ній не було.

Loading...