В Білорусь не пускатимуть громадян України, Польщі та Литви, - посол

Посол України в Білорусі Ігор Кизим Фото з відкритих джерел

Посол України в Білорусі зазначив, що підстав для цього немає, але це комусь потрібно

Громадян України, Польщі та Литви не пускатимуть в Білорусь. Відповідні заходи вживають білоруські прикордонники. Про це заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим в ефірі "Громадського радіо".

За його словами, влада Білорусі продовжує вважати Україну, Польщу і Литву загрозою.

"Прикордонники вживають заходів, щоб не допускати на територію Білорусі людей з трьох сусідніх країн, а саме Литви, Польщі та України. Все це безпідставно, але це комусь потрібно, щоб виправдовувати жорсткі дії щодо учасників протесту", - сказав Кизим.

Новини за темою: Ультиматум Лукашенку, марші та загальнонаціональний страйк: Яка ситуація в Білорусі на 80-й день протестів

Нагадаємо, 25 жовтня вийшов термін ультиматуму білоруської опозиції, в якому Олександра Лукашенка закликали скласти повноваження. В результаті в Білорусі оголосили народний страйк. У свою чергу Олександр Лукашенко заявив, що проти діючої влади Білорусі ведеться вже не інформаційна, а терористична війна.

Згодом, заступник начальника управління Генпрокуратури з нагляду за виконанням законодавства Слідчим комітетом Білорусі Андрій Сербун заявив, що за організацію і участь у масових заворушеннях в країні було розпочато понад 500 кримінальних справ.Loading...